The Sun by Lubicz, Ustka
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do
Przyjazd od
Wyjazd do

Nieskazitelna przyroda, nadmorski klimat, bliskość do morza oraz ekologicznie czysta okolica sprawiają, iż w Gabinecie Spa "The Sun" panują idealne warunku do odnowy ciała oraz relaksu.

Nasza oferta zabiegowa umożliwi Państwu ogromne odprężenie, płynące również z bliskości natury. Urokliwy krajobraz, plaża oraz zielone, szumące nadmorskie lasy stwarzają odpowiednie warunki do oderwania się od codziennego pędu i wsłuchania się w głąb siebie.

W gabinecie SPA mogą się Państwo poddać zabiegom leczniczym, regeneracyjnym, kosmetycznym oraz rytuałom indywidualnie dobranym do potrzeb każdego Gościa.

W trosce o Państwa samopoczucie oraz wysoki komfort, stosujemy wyłącznie kosmetyki wyprodukowane na bazie naturalnych składników.

Gabinet wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt zdrowotny, gdzie możemy wpłynąć na poprawę zdrowia, kondycji fizycznej oraz samopoczucia Naszych Gości.

Wykwalifikowany personel zagwarantuje Państwu wysoką jakość świadczonych usług oraz zapewni właściwą opiekę.

Wszystkie zabiegi lecznicze dobierane są indywidualnie do każdego Gościa, co daje pewność uzyskania długotrwałych efektów leczniczych.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ JESIENNĄ OFERTĄ SPA

Lokalizacja

blisko morza

The Sun by Lubicz
Chopina 2A, 76-270 Ustka

+48 59 841 82 50
recepcja@thesun.pl

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij